DUDULLU AMBAR
Ümraniye Ambar

İstanbul Ambar Saygılarımızla..

Ümraniye Ambar Tüm Marmara Bölgesinden 81 il ve ilçeye ayrıca 81 ilden Marmara Bölgesine her türlü yük taşımaktayız. İster komple araç isterseniz Parça yük nakliyesi için doğru yerdesiniz. Ayrıca sadece Ümraniye nakliyesi değil    Ümraniye güzergahındaki tüm il ve ilçelere araçlarımız uğramaktadır. Firmamız   Ümraniye Ambar olup 81 il ve ilçeye Nakliye ve Ambar sevkiyatı yapmaktadır. Marmara Nakliyeciler Sitesinde ki Nakliye ve Ambar Büromuzdan  Yükünüze Uygun Araç temin edebilirsiniz.    Ümraniye Ambar Bünyesinde onlarca Ambar Firmaları bulunmaktadır, yalnız kalite hız ve dürüstlükle sayılı Firmalar çalışmaktadır. Bir    Ümraniye Ambar Firması olarak kalite hız ve dürüstlüğümüzle bizi ilk defa arayan müşterilerimizin nakliyeci tercihi ikinci kere yine biziz.  Yıllardır çalıştığımız firmalarımızla hergün daha ileriye gitmekteyiz.
Ambar  nedir ? Ambar olayı şöyle yapılmaktadır, öncelikle yükünüzün hacmi ve ağırlığı tespit edilmektedir. Sonra yükünüze uygun araç ayarlanır. Eğer yükünüz hafif ve hacmi küçük ise veya yeriniz büyük tır ve kamyonun giremeyeceği kadar dar ise küçük kamyonetlerimizle adresinizden alınmaktadır. Sonra dilediğiniz il veya ilçe adresine veya o yönde giden araçlarımıza sevk edilip araçlarımız teslimatlar için yola koyulmaktadır. 24 saat veya aracımızın gideceği yol mesafesine göre en geç 48 saat içerisinde istediğiniz noktaya sevk edilmektedir. olarak verdiğimiz hizmet ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir ve memnun kalmanız için elimizden ne geliyorsa yapmak bizim bir görevimizdir.
İstediğiniz noktaya giden yükünüzü bizim dönüş araçlarımıza yarı fiyatına taşıtabilirsiniz .
Dönüş aracı Nedir ? dönüş aracı dediğimiz olay tüm Türkiyenin bölgelerinden Marmara Bölgesine yük getiren araçlarımız yolda yaptığı yemek, mazot, hgs, ve çeşitli yol masrafları vardır. Bu masrafları geri kendi bölgesine döndüğü zaman karşılayacağı bir yük götürmek zorundadır. Böylece araçlarımızın uğrama noktası olan Marmara Nakliyeciler Sitesi tüm Türkiyeye tüm bölgelerimize çeşitli yük transferi yapmaktadır. Yükünüzü dönüş araçlarımıza verelim hem siz kar edin hemde Biz. Artık 
   Ümraniye Ambar ile yükünüz yerde kalmasın. dürüst çalışmayı, kaliteli hizmeti, hızlı sevkiyatı, müşteri memnuniyetini  bir prensip edinip işimizin başında durmaktayız ve işimizi takip etmekteyiz.

KAPAT