Tuzla Ambarlar

Tuzla ambarlar Firmamız Tuzladan Tüm Türkiyenin 81 İl ve İlçelerine Nakliye Ve Ambar Hizmeti Sunmaktadır. Firmamız Marmara Bölgesinde Olup Komple, Parça, Kuru Yük, Paletli, Paletsiz, Demir, Sac Kısacası Tüm Taşınabilecek Yükleri Taşımaktadır . Tuzla Ambarlar Bünyesinde Yüzlerce Ambar Firmaları Mevcuttur Fakat Kalite Ve Fiyat Farkımızla Gerek Şehiriçi Gerek Şehirler Arası Nakliyede İlk Akla Gelen Firmadır. Tuzla Ambarlar Yıllardır Deneyimli Kadromuz Yüksek modelli Araçlarımız İle Müşterilerimizi Memnun Etmektedir . Dönüş Araçlarımız Ambar Hizmetimiz Uygun Fiyatlarla Karşınızdayız. Tuzladan Tüm İllere Ayrıca Tüm İllerden Tuzla Ambarlar a Komple Parsiyel Ambar Açık Yada kapalı Araclarımızla Hizmetinizdeyiz.

Ambar  nedir ? Ambar olayı şöyle yapılmaktadır, öncelikle yükünüzün hacmi ve ağırlığı tespit edilmektedir. Sonra yükünüze uygun araç ayarlanır. Eğer yükünüz hafif ve hacmi küçük ise veya yeriniz büyük tır ve kamyonun giremeyeceği kadar dar ise küçük kamyonetlerimizle adresinizden alınmaktadır. Sonra dilediğiniz il veya ilçe adresine veya o yönde giden araçlarımıza sevk edilip araçlarımız teslimatlar için yola koyulmaktadır. 24 saat veya aracımızın gideceği yol mesafesine göre en geç 48 saat içerisinde istediğiniz noktaya sevk edilmektedir. Tuzla Ambarlar olarak verdiğimiz hizmet ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir ve memnun kalmanız için elimizden ne geliyorsa yapmak bizim bir görevimizdir.

İstediğiniz noktaya giden yükünüzü bizim dönüş araçlarımıza yarı fiyatına taşıtabilirsiniz. Dönüş aracı Nedir ? dönüş aracı dediğimiz olay tüm Türkiyenin bölgelerinden Marmara Bölgesine yük getiren araçlarımız yolda yaptığı yemek, mazot, hgs, ve çeşitli yol masrafları vardır. Bu masrafları geri kendi bölgesine döndüğü zaman karşılayacağı bir yük götürmek zorundadır. Böylece araçlarımızın uğrama noktası olan Tuzla Ambarlar Garajı tüm Türkiyeye tüm bölgelerimize çeşitli yük transferi yapmaktadır. Yükünüzü dönüş araçlarımıza verelim hem siz kar edin hemde Biz. Artık Tuzla Ambar ile yükünüz yerde kalmasın. dürüst çalışmayı, kaliteli hizmeti, hızlı sevkiyatı, müşteri memnuniyetini  bir prensip edinip işimizin başında durmaktayız ve işimizi takip etmekteyiz.

KAPAT