ADANA AMBAR

Adana ambar Firmamız İstanbuldan adana ve adana yolu güzergahındaki tüm illere araçlarımız uğrama yapmaktadır. komple parsiyel olmak üzere tüm nakliye ihtiyaçlarınızı bizleri arayarak karşılayabilirsiniz. firmamız marmara bölgesinde olup türkiyenin her bölgesine nakliye ve ambar hizmeti sunmaktadır . kuru yük, gıda, sac, konteyner, demir, paletli, dökme, ağır yük, kısacası hertürlü nakliye işlerinizi çözüyoruz. uygun fiyatlara hızlı kaliteli ve güvenilir nakliye ambar hizmeti. araçlarımız sadece adana değil adan yolu güzergahındaki tüm il ve ilçelere araçlarımız uğrama yapmaktadır. ayrıca adana bölgesinden marmara bölgesine dönüş aracı gelmektedir . adana ambar olarak sizde ordan bu tarafa dönüş yükünüz varsa bizim dönüş araçlarımızla yarı fiyatına taşıtın . firmamız sayısız firmanın iş ortaklığını yapmış ve kaliteyi güvenilir hizmeti bir prensip edinip yıllardır bu sektörde hizmet sunmaktadır . uygun fiyatlara ambar nakliyat.

Ambar nedir ? Ambar olayı şöyle yapılmaktadır, öncelikle yükünüzün hacmi ve ağırlığı tespit edilmektedir. Sonra araçlarımız yükünüzü adresinizden alır ve kapalı garaj depomuza aktarılır . Çeşitli illere sevkiyat yapan araçlarımıza sizin parça yükünüz nakil yapılır . Böylece komple araç tutup büyük meblalara para ödemenize gerek kalmıyor. Araçlarımızda yükünüz kadar yer ayırtıp yükleme yapıyoruz komple aracın yarı fiyatından daha da düşük fiyatlara nakliye gerçekleşir. adana Ambar olarak verdiğimiz hizmet ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir ve memnun kalmanız için elimizden ne geliyorsa yapmak bizim bir görevimizdir. Adana Nakliyat ile yükünüz yerde kalmasın .

Dönüş aracı Nedirdönüş aracı dediğimiz olay tüm Türkiyenin bölgelerinden Marmara Bölgesine yük getiren araçlarımız yolda yaptığı yemek, mazot, hgs, ve çeşitli yol masrafları vardır. Bu masrafları geri kendi bölgesine döndüğü zaman karşılayacağı bir yük götürmek zorundadır. Böylece araçlarımızın uğrama noktası olan Gebze Nakliyeciler Sitesi tüm Türkiyeye tüm bölgelerimize çeşitli yük transferi yapmaktadır. Yükünüzü dönüş araçlarımıza verelim hem siz kar edin hemde biz.  Dürüst çalışmayı, kaliteli hizmeti, hızlı sevkiyatı, müşteri memnuniyetini  bir prensip edinip işimizin başında durmaktayız ve işimizi takip etmekteyiz.

             iletişim

gsm: 0544 216 2573

Telefon :0262 641 2573

email: info@istanbulambarlar.org

İstanbul Ambarlar olarak hizmetinizdeyiz .

Adana Ambar
KAPAT